Засідання психолого-медико-педагогічної комісії у Центрі

Педагогічний колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семіцвєтік» під керівництвом директора Діліної Г. С. поєднує соціальну реабілітацію дітей з обмеженими можливостями з їх розумовим розвитком. Завдяки тісній співпраці вчителів-реабілітологів та їх асистентів, вчителя-логопеда, практичного психолога, медичної сестри з лікувальної фізкультури та батьків діти з особливими потребами долають проблеми в своєму розвитку і стають спроможними адаптовано вести себе у суспільстві, володіють навичками самообслуговування, здобувають базові знання. Це надає змогу їм відвідувати дитячі навчальні заклади, спеціалізовані загальноосвітні школи та звичайні загальноосвітні заклади.

17 листопада у міському центрі відбулося чергове засідання психолого-медико-педагогічної комісії, яке відвідало шестеро дітей. Мета відвідування комісії – визначення рівня психофізичного розвитку та подальшого освітнього шляху дітей, отримання рекомендацій та відповідей на важливі питання.

Батьки, які разом з дітками відвідали в цей день психолого-медико-педагогічну комісію, отримали відповіді на усі питання та корисні рекомендації.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація