З морем у серці

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали відкриття зали морської тематики у бібліотеки-філіалу № 3 ЦБС для дорослих.

На заході був присутній письменник Фіногєєв Олександр Віталійович – підполковник, воєнний лікар, який проходив службу на флоті, член Союзу письменників, лауреат премії Володимира Даля, автор книжок «Миражи тумана», «По местам стоять!», «В жизни не поверю!», «...и жизнь, и море, и любовь...» та багатьох розказів. З одним із них він ознайомив присутніх. Його твори підкупають читача своєю щирістю.

Підопічні відділення отримали багато позитивних вражень: побачили оновлену бібліотеку, якої понад 70 років і зустрілися з цікавою людиною та ознайомились з його творами.

Літературні вітальні, зустрічі та інші тематичні бесіди постійно проводяться у відділенні денного перебування Заводського району за адресою вул. Кузнецька, 83, тел.36-82-74.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація