Зустріч з поетами Миколаївщини: літературно-музична мозаїка «Миколаївська ліра»

З нагоди відзначення дня української писемності та дня українського мовлення, з метою популяризації  поезії  миколаївських митців у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру департамент у праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібралися відвідувачі - шанувальники поетичного мистецтва, які знають та читають поезію миколаївських поетів.
Організували та провели захід працівники відділення разом з працівниками бібліотеки-філіалу ЦБС № 18. Працівники бібліотечного закладу підготували цікавий інформаційний та відео-матеріал про життя та творчість наших миколаївських поетів під назвою «Миколаївська ліра». Прозвучали авторські вірші та пісні Д.Креміня, Г.Король (Бабіч), Д.Березіна, Т.Сквірської та ін. Також були представлені  відео-сюжети за участю авторів.

Прослухавши виступи поетів Миколаєва, участь у поетичній зустрічі прийняли  талановиті поети-аматори Корабельного району. О.Білошапкін представив свою збірку «По серпантину», де зібрані вірші на різну тематику та всі вони такі живі , читаються легко та невимушено. Свої вірші про осінь прочитала постійна учасниця заходів, поетеса  В.Рожкіна. Представила свою поезію та розповіла про творчість миколаївських митців  Р.Суханова.

Дякуємо працівникам бібліотеки Н.Романаускене та Т.Березнюк за цікаву та пізнавальну  інформацію та надане технічне обладнання для проведення заходу.

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері. Ми вдячні за участь всім, хто готувався до заходу і запрошуємо до співпраці всіх, хто небайдужий до поезії.Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація