«Відбулося засідання « круглого столу » за участю страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві»

27 жовтня 2016 в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» за участю страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві.

На засідання були запрошені: заступник начальника відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Миколаїв Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв Помазанов І.А., начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є.,

заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є., головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В., Кузьміна Н.Г., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова І.Ю.

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання: Механізм звільнення працівника, відповідно до КЗпПУ. Вихідна допомога при звільнені: обчислення та виплата, стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.10.2016 року, ефективне функціювання системи управління охороною праці – запорука зниження виробничого травматизму на підприємствах міста, відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод .

Участники «круглого столу» обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними станом на 01.10.2016 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 34 нещасних випадків загальновиробничого травматизму, 1 випадок зі смертельним наслідком та 2 групових випадки, під час одного з яких постраждали 2 працівника, а у другому 4 працівника загинули. Аналіз свідчить, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на тому ж рівні залишився загальновиробничий травматизм (по 34 випадки) та травматизм зі смертельним наслідком (по 1 випадку). Відбулося збільшення групового травматизму (2 проти 0).

Підвела підсумки круглого столу Ніколаєва О.В. - заступник директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація