Уроки природи у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Швидкими кроками вступає осінь у свої володіння. Листя на більшості дерев, трави, інших рослин розфарбував жовтень в усі відтінки жовтого й червоного кольорів. На клумбах квітнуть ще яскраві айстри та жоржини, милують око оксамитові чорнобривці.

В міському центрі «Цвєтік-Семіцвєтік» діти-інваліди мають змогу спостерігати природу та відчувати усю її урочисту красу в чудовому доглянутому садочку на території Центру.

Піклуючись про психічне та фізичне здоров’я дітей, адміністрація закладу, вчителі-реабілітологи, спеціалісти використовують різноманітні методи та прийоми реабілітаційної роботи. Так на цьому тижні заняття на тему «Осінь. Праця людей восени» пройшли на свіжому повітрі серед буйства чарівної золотої осені. Діти вчилися бачити красу навколо себе, спостерігати за змінами в живій та неживій природі, піклуватися про неї. Вони залюбки збирали різнокольорове листячко, горіхи, зривали яскраві квіточки та стиглі грона калини, допомагали дорослим підмітати встелені першим жовтим листям доріжки.

Продовжилися реабілітаційні заняття в групових кімнатах., куди діти принесли увесь зібраний природний матеріал і використали його для виготовлення цікавих поробок.

Живе спілкування з природою, перебування на свіжому повітрі, зміна різноманітних видів діяльності позитивно вплинули на психоемоційний стан дітей та зміцнили їх фізичне здоров’я.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація