Спільні дії на шляху подолання бідності

13 жовтня у приміщенні Центрального районного центру зайнятості відбувся «круглий стіл» з відзначення Всесвітнього дня за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю на тему «Спільні дії на шляху подолання бідності».

У заході  приймали участь: в.о. директора Центрального районного центру зайнятості Мойса Світлана Олександрівна, головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення ММР Решетнікова Інна Юріївна, представники Миколаївської обласної організації профспілки, Управління пенсійного фонду в Центральному районі, Красного Хреста та інші соціальні партнери.

Метою заходу було визначення спільних дій соціальних партнерів на шляху забезпечення гідної праці та визначення основних напрямів щодо реалізації Стратегії подолання бідності.

Відкрила засідання в.о. директора Центрального РЦЗ Мойса С.О., яка висвітлила основні аспекти Програми гідної праці МОП для України на 2016-2019 роки та основні напрямки, завдання і шляхи реалізації.

В процесі обговорення головний спеціаліст управління праці Решетнікова І.Ю. висвітлила хід виконання Заходів даної Програми, у тому числі ситуацію по виплаті заробітної плати та наявності заборгованості із неї на підприємствах м. Миколаєва та питання укладання колективних договорів. Також спеціаліст розглянула та надала роз’яснення  положень щодо оплати, умов, охорони праці та соціального захисту працюючих прийнятої Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 у світлі виконання Програми гідної праці.

За висновком учасників «круглого столу», здійснений в ході проведення заходу активний обмін думками щодо проблемних питань є дуже корисним для вироблення єдиної позиції соціальних партнерів.

За результатами роботи «круглого столу» були прийняті рекомендації щодо подальшої співпраці.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація