Батьківські збори в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшли батьківські збори. Адміністрація та педагогічний колектив Центру тісно співпрацює з батьками своїх вихованців. На батьківських зборах були розглянуті нагальні питання сьогодення.

Директор Центру Діліна Г.С. розповіла про головні завдання реабілітації дітей з обмеженими можливостями здоров’я, успіхи та проблеми Центру, наголосила на важливості командної роботи адміністрації, спеціалістів, колективу та батьків у роботі над індивідуальними цілями дітей. Акцентувала увагу на тому, що тільки працюючи разом, можна досягти позитивних результатів.

Вчителі-реабілітологи розповіли батькам про особливості організації реабілітаційного процесу відповідно віковим та індивідуальним потребам дітей.

Практичний психолог Козирєва А.Б. та сестра медична з ЛФК Гречана І.О. в своїх доповідях наголосили на спільних зусиллях сім’ї та спеціалістів у виконанні індивідуальних планів реабілітації та дали рекомендації по роботі з дітьми вдома.

Батьківський комітет звітував про свою роботу в 2015 – 2016 навчальному році, було обрано новий склад батьківського комітету груп та Центру.

Захоплення у батьків викликав майстер-клас, на якому вчителі-реабілітологи показали, як використовувати природний матеріал для розвитку дрібної моторики.

На зборах батьки отримали відповіді на всі питання, які їх хвилювали, а одержані знання та поради стануть їм у пригоді в реабілітації дітей вдома.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація