Музика на все життя !

Багатьох з нас музика та співи супроводжують все життя. Але не всі вміють співати чи грати на музичних інструментах. А ось для Володимира Ілліча Горбенка музика та спів стали не тільки професією, а й захопленням. 6 жовтня  він святкує своє 75-річчя. Його батько, Ілля Маркович, грав на баяні, гітарі, домр і став першим вчителем своєму синові. Тож, музику та пісні Володимир полюбив з дитинства. Свою першу зарплату отримав у 15 років, працюючи баяністом у піонерському таборі Чорноморського заводу. Більше 60 років він керує різними музичними колективами міста. З 2004 року все своє натхнення віддає  хору ветеранів війни та праці Обласного Палацу культури. За свою творчу діяльність музикант нагороджений дипломом І ступеню самодіяльної художньої творчості України, є лауреатом І-го Всесоюзного фестивалю, переможець багатьох обласних і регіональних фестивалів.

Володимир Ілліч любить свій рідний край, шелест степових трав, плескіт хвиль Південного Бугу, тепло північного сонця. Свою любов він відображає у музиці до пісень, що присвячені Миколаєву, Україні.

На базі хору ветеранів війни та праці багато років тому був створений ансамбль «Джерело». Артисти ансамблю та хор, під керівництвом  Горбенко В.І., часті учасники різноманітних міських концертів. Вони з великою охотою та натхненням виступають перед молоддю та людьми старшого покоління. Підопічні міського територіального центру, міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів та читачі міських бібліотек завжди раді бачити у себе в гостях цей колектив на чолі з Володимиром Іллічем. 

Колектив міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради сердечно вітає з Днем народження маестро обласного Палацу культури Володимира Ілліча Горбенка.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація