З шаною та повагою

В Обласному Палаці культури пройшов урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана. Від щирого серця вітали всіх, хто прийшов до Палацу, представники обласної та міської влади. Серед тих, кому міський голова Сєнкевич О.Ф. вручив

Довгі роки працювали на підприємствах міста Миколаєва та присвятили все своє життя розквіту рідного міста: Малий Михайло Олександрович, який свою трудову діяльність почав в 1948 році на Чорноморському суднобудівному заводі; Даценко Маргарита Іванівна трудову діяльність розпочала у 1968 році  на заводі «Зоря-Машпроект» лаборантом і створила на заводі першу на той час санітарно - промислову лабораторію, яку і очолила;  Андрейченко Анатолій Васильович працював головним інженером по капітальному будівництву на Миколаївському глиноземному заводі; Твєрітінова Лариса Євгенівна все життя віддала роботі у Миколаївському обласному художньому музеї ім.В.В.Верещагіна.

Щирі оплески лунали на честь активістів ветеранського руху. Це -  Жигануров Нарим Насимович, Богатирьова Валентина Василівна,  Бушина Любов Миколаївна, Судак Олександра Андріївна.

У нашому рідному місті живуть працьовиті та завзяті люди. Вони опановують професії та передають свій досвід дітям та онукам. Саме на них тримається слава Миколаєва. Представники династій Миколаївських підприємств були запрошені на сцену. Трудовий стаж династій вчителів Телембед майже 250 років,  Тарасових більше 100 років, працівників з «Микоївського глиноземного заводу» Жмуркових понад 150 років.

А ще на сцену, за традицією, були запрошені сімейні пари, які відзначили 60 та 50 років сумісного життя: подружжя Ткаченко, Фєнєвих, Сорочан, Надолинських, Кузіних та подружжя Шейко, які в цьому році відзначають своє 70-річне успішне плавання у життєвому океані.

Настрою у цей день додали майстер-класи, проведені для всіх бажаючих, номери духового оркестру, під звуки якого танцювали вальс та святковий концерт за участю кращих колективів Палацу.  

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація