Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаїв інформує:

Вранці, 15 вересня, в Миколаєві в результаті наїзду автомобілю «BMW» загинуло четверо робітників, що наносили дорожню розмітку.

Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаїв висловлює глибоке співчуття сім’ям загиблих на виробництві працівників Комунального спеціалізованого монтажно – експлуатаційного підприємства .

У відповідності до п.6 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» у разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві виплачується одноразова допомога його сім’ї у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату, та одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, а також на його дитину, яка народилася протягом не більш як десятимісячного строку після смерті потерпілого, у сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату та щомісячну страхову виплату особам, які перебували на його утриманні та мають на це право.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація