Миколаїв древній і вічно молодий

Щороку, кожну другу суботу вересня місяця, мешканці Миколаєва відзначають  день  міста. Тож і ветерани, які відвідують відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, напередодні цієї дати, у сам день народження, та ще весь наступний тиждень відзначають це свято. Вони приймають участь у різноманітних заходах. Для них організуються екскурсії по місту, проводяться лекції, під час яких розповідають про легенди та майбутнє Миколаєва, вони зустрічаються у музичних вітальнях з поетами, художниками, краєзнавцями. Одна із зустрічей, що була присвячена цій даті, проведена у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району.

Хто краще ніж пошуковці Краєзнавчого Інформаційного Центру «Край» може розповісти про історію нашого міста, району? Тому на зустріч було запрошено його керівника, О.І. Ясько, яка працює завідуючою в бібліотеці-філії  № 18 ЦБС для дорослих та працівника бібліотеки Н.О. Романаускене. Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією заснування району, яке колись носило назви: Вітовка, Богоявленське, Жовтневе, Корабельний район, його розвиток  та сьогодення. Не могли на цій зустрічі залишитись осторонь і наші відвідувачі, вони читали вірші про рідне місто, серед них був і  представник творчого літературного об’єднання «Живе слово» О.К.Білошапкін, співали пісні  учасники самодіяльного колективу «Журавушка» (музичний супровід С.Тимонова).

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері, були запитання, дискусії, присутні живо обговорювали і доповнювали одне одного. З побажаннями всім мешканцям рідного міста здоров’я, щастя та процвітання рідному краю завершився цей захід.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація