Турбота про збереження та зміцнення здоров’я дітей

Колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» під керівництвом директора Діліної Г.С. постійно турбується за станом здоров’я своїх вихованців, здійснює корекційно - розвивальну роботу.  

Так з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей з особливими потребами, а саме правильної постави і профілактики плоскостопості  у Центрі було проведено апаратно-планографічне обстеження дітей з обмеженими можливостями з метою раннього виявлення порушень у формуванні стопи. Результати планографічного обстеження дадуть змогу виявити у дітей з 4 років наявність плоско-вальусної деформації стоп.

Завдяки дії постанови КМУ від 05.04.2012р. №321 щодо безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації дітей діти-інваліди зможуть безкоштовно отримати дві пари індивідуальних ортопедичних устілок «ARVITUM», виготовлених на сучасному німецькому обладнані по технології  CAD/CAM.

Батьки дітей-інвалідів дуже вдячні колективу Центру за організацію проведення планографічного обстеження у приміщенні Центру.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація