«Рухатись! Радіти! Жити!»

За таким гаслом  проходять заходи відділення  ВБО «Турбота про літніх в Україні».  

Є у житті той час, коли край важливо проявити піклування, підтримати  літню людину і надати можливість відчувати себе не зайвою . А коли йде мова про тих літніх,  чиє дитинство було обкрадене війною,  тим більш це важливо, як для самої людини, так і для її родини, суспільства. Якщо  в суспільстві це визнають і створюють умови для гармонійної, доглянутою старості , то це вже крок на покращення змін і впевненості в тому, що і в старечому віці час може минати із задоволенням , цікаво і корисно для здоров’я і покращенні якості життя. Цим і займається тривалий час Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні». Завжди цікаво  проходять зустрічі    літніх жертв нацизму у відділенні ВБО « Турбота про літніх в Україні» в місті Миколаєві, в яких приймають участь не тільки літні волонтери , а й молодь .

Миколаївське відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» з вересня 2015 року виконує проект за фінансовою підтримкою Німецького Фонду «Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі-Діалог» в Україні -  «Активація жертв нацизму та людей старечого і похилого віку інших категорій шляхом участі в заходах соціальної направленості і ЗОЖ».

В рамках цього проекту проводяться зустрічі, які направлено на здоровий спосіб життя. В нашому відділенні із задоволенням відвідують заняття із йоги, школи здорового способу життя, арт-терапії. Наприкінці занять традиційне чаювання , під час якого відбувається невимушена бесіда з особистими історіями життя, читанням віршів, співами, корисними порадами.  Для покращення  проведення заходів , в тому числі і для немобільної групи літніх людей, в рамках проекту видано посібник із фізичної реабілітації «Рухатись!Радіти!Жити!», в якому  є  поради та  вправи з фізкультури не тільки для активних літніх людей, а й для тих , хто знаходиться в ліжку і не може покинути свій дім.

Одній із відвідувачів у квітні виповнилось 90 років!!! Це уродженка міста Миколаєва – Ковальська Алла Костянтинівна, яка все своє життя віддала викладанню математики в школах нашого міста. Вона й до цього часу є досить активною і завжди готовою до всього корисного, цікавого , до всього, що надихає на життя. Тому із задоволенням відвідує заходи , що спрямовані на здоровий спосіб життя. Учасники проекту завжди задоволені заходами, з нетерпінням чекають цих зустрічей, які дарують їм гарний  настрій ,відчуття радості життя і  подолання самотності.
 
виконавчий директор  відділення ВБО «Турбота про літніх» в м. Миколаєві

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація