Відвідування виставки

Днями підопічні відділення соціально – побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  відвідали цікаву виставку робіт художників з 16 областей України «Єдина країна», яка проходила у Миколаївському обласному художньому музеї ім.  В.В.Верещагіна. Також на заході було презентовано книгу про життя і творчість українського митця – мариніста Р.Г.Судковського, який народився у м. Очаків і є гордістю не тільки України, але й світового образотворчого мистецтва. Його безкраї морські пейзажі – це гімн рідній землі і її природі.

Учасники та гості виставки мали змогу почути цікаву історію з життя і творчості Р.Г.Судковського, насолодитися прекрасними полотнами автора, почути історію кожного полотна та побачити на власні очі ці шедеври. Також, на пам’ять учасникам виставки можна було придбати друге видання книги «Життя і творчість Р.Г.Судковського 1850 – 1885 рр.».

Кількість цікавих мариністів  нашого «Південного краю» збільшується, але нажаль наші знання про їх творчість – ні. Тому запрошуємо всіх бажаючих на відкриття інших, не менш цікавих, виставок у компанії з відвідувачами відділення соціально – побутової адаптації Інгульського району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація