До тебе лине серце, Україно!

«Любіть Україну, як сонце любіть,
Як вітер, і трави, і води,
В годину щасливу і в радості  мить,
       Любіть у годину негоди!»


Такими щирими словами із вірша В.Сосюри «Любіть Україну!» розпочалася урочиста святкова програма під назвою «До тебе лине серце, Україно!» у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

На зустріч, яка була присвячена Дню Прапору України та проголошення 25-ї річниці незалежності нашої держави, були запрошені відвідувачі та підопічні відділень, майстрині нашого району, що люб’язно надали свої творчі роботи на виставку.

Свято пройшло у дружній та затишній атмосфері. Протягом заходу звучали українська поезія, пісні та народні мелодії. Глядачі в піднесеному настрої співали разом з учасниками самодіяльного колективу «Журавушка» та дякували їм щирими оплесками. Виставка творчих робіт майстринь нашого району викликала зацікавленість та захоплення у присутніх.

Дякуємо за активну участь у підготовці та святкуванні програми нашим майстриням: Г.Шаховал, Л.Воронковій, Ж.Купрієвич і нашим артистам: Л.Артеменко, М.Чертогигіній, Т.Кисличній, І.Каламурзі, Л.Сичовій, С.Деньковичу, В.Телеганенку, музичному керівникові С.Тимоновій, ведучій заходу Т.Сокол та всім, хто завітав до нас на свято.

Бажаємо всім миру, добра, здоров’я і довгих років на благо та розвиток нашої країни! Зі святом!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація