Своє здоров’я створи сам!

Таку назву має практичний курс оздоровлення, що викладається на факультеті «Здорового способу життя» в «Університеті третього віку», що діє  на базі відділення соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Незважаючи на літні канікули, слухачі факультету активно продовжували відвідувати заняття і тепер  з нетерпінням чекають першого вересня.

Викладач факультету – Каталєвська Лариса Володимирівна, сама - активна слухачка університету та спортсменка за покликом душі, вже протягом багатьох років вивчає та використовує у своїй практиці  різні системи оздоровлення. На заняттях в атмосфері взаємної довіри між викладачем і студентами відбувається планомірне освоєння практичних методів і прийомів авторегулювання життєво важливих процесів в організмі людини. З першого заняття студенти включаються в роботу над тілом, інтелектом і духом.

Лариса Володимирівна передає  слухачам не книжну чи газетну інформацію, а знання і навички, які вона особисто опрацювала і підтвердила власним багаторічним досвідом оздоровлення і омолодження. Упродовж занять кожному надається можливість зрозуміти поклики свого тіла та організму і вибрати для себе особисті вправи чи системи оздоровлення. Заняття не обмежуються  тільки спортивною залою територіального центру. Дуже часто група збирається на спортивному майданчику підприємства  «Зоря», де влаштовуються різні спортивні ігри та змагання.

Натомість ті студенти, які від першого заняття включилися в роботу і почали дотримуватися запропонованого режиму та виконувати рекомендовані вправи, побачили очевидний позитивний результат і стали на шлях оздоровлення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація