Подорожі та відпочинок влітку

Літня пора  завжди асоціюється з відпочинком: на морі, на річці, на ставках, десь поблизу водойм. А якщо це заповідні природні місця… Працівниками відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано відпочинок-мандрівку для підопічних відділення на Херсонщину, в мальовничий край цілющих озер.

 Для наших відвідувачів це доступне та розташоване неподалеку місце відпочинку. Вже не перший рік ми їздимо туди відпочивати і з задоволенням поділимося своїми враженнями. А що люди люблять більш за все? Звичайно – подорожувати. Це і приємні хвилювання під час збору необхідних речей і спілкування з людьми та нові враження від споглядання краєвиду за вікном. А в дорозі  наші мандрівники і пісень співали, і роздивлялися мальовничі краєвиди, і просто відпочивали, їдучи. Всі чекали на приїзд до цілющих озер, які знаходяться  біля м.Цюрупинська.

Херсонщина… Про властивості та оздоровчий ефект солоних йодованих озер, що знаходяться  в цій області, чули самі позитивні та схвальні відгуки.

Тож, захотілося відчути лікувальний вплив цілющих озер та опинитись на «дикій» природі, подалі від цивілізації та шуму. По приїзду на місце всі зібралися в коло, взялися за руки та  привіталися з місцем відпочинку і одне з одним, побажали вдалого дня та приємних вражень від спілкування на природі. Тут багато що здивує: перш за все чисте, насичене цілющими травами повітря, мальовничі природні краєвиди, всілякі барвисті метелики, жучки-комашки, великі бабки та дикі птахи, які звикли до присутності поблизу людей, а найбільше хвилювання і задоволення виникає під час  купання в озерах та нанесення на тіло лікувальної грязі. Всі цілющі озера розташовані одне коло одного та мають лікувальний ефект. У цьому ми переконуємося не перший рік і перебування тут для всіх має позитивний результат. Це і гарний апетит після водних процедур, і споглядання гарних краєвидів, і  виконання фізичних вправ з наставниками, і простий  сон – тут все має лікувальний, оздоровчий ефект.

Тож запрошуємо відвідати цілющі озера Херсонщини, відчути єдність з унікальною природою цих місць, тому що це – справжній подарунок природи для всіх бажаючих набратися сил та здоров’я влітку. Подорожуйте рідною Україною, милуйтеся природою та пізнавайте свій край!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація