Інформаційна робота щодо надання субсидій

У серпні 2016 року департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжив жує інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань надання субсидій на житлово-комунальні послуги населенню міста.

З 01.01.2016 по теперішній час продовжується трансляція роликів на телеканалах «Март», «Миколаїв», по обласному радіо стосовно порядку оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги.  У серпні поточного року з цього питання на місцевих телеканалах виступили заступник директора департаменту Харитонова О.О. («Март», 08.08.2016р.), («Миколаїв, 17.08.2016р.), у прямому ефірі (обласне радіо, 03.08.2016р.); начальник УСВіК Корабельного району Коба Т.В. («ТАК-ТВ», 16.08.2016р.).  Оголошення про постійну телефону «гарячу лінію» та запрошення громадян для оформлення  субсидій опубліковані в газеті «Вечерний Николаев» № 85 від 04.08.2016р.

Проводяться зустрічі з населенням міста щодо спрощеного порядку.  Так, під час виїзних прийомів в районних радах ветеранів надаються консультації, проводиться інформаційна робота у ЖЕКах, бібліотеках.  Розроблені 7 листівок та 4 буклети щодо змін у призначені житлових субсидій. Продовжується друкування листівок та буклетів. Інформаційні матеріали, згідно доручення міського голови від 01.08.2016р., направлені на електронні адреси департаменту житлово-комунального господарства, управління освіти, управління охорони здоров’я, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, управління у справах фізичної культури  і спорту, служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для подальшого друкування та розповсюдження у місцях масового скупчення людей.   

Інформація про постійні телефонні «гарячі лінії» та щомісячні телефонні «гарячі» лінії на тему «Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» розміщена в Інтернет-газетах, на Інтернет-порталі Миколаївської міської ради, сайті департаменту, телевізійних та радіо каналах.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація