Проведено семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

11 серпня  2016 року в приміщені управління праці  департаменту праці та соціального захисту населення ММР, проведено семінар на тему:      «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками підприємств, фізичними особами – підприємцями м. Миколаєва.

На семінар були запрошені: заступник начальника відділення виконавчої  дирекції Фонду ССНВ України у м. Миколаєві  Куфедчук О. М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ  міста Миколаєва Помазанов І.А., заступник начальника відділу зайнятості, охорони  та умов праці Соловей Л.Є., головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони  та умов праці Кузьміна Н.Г., Михайленко В.В., головний спеціаліст відділу трудових  відносин  Бригадіна Т.М.

Зі вступним словом виступила  Ніколаєва Олена Вікторівна – заступник директора департаменту – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.   

До розгляду були представлені питання: Постанова КМУ від 10.11.1999  № 2066 «Про затвердження нормативно – правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», стан виробничого травматизму та проведення атестації  робочих місць зі шкідливими умовами праці  на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.08.2016 року,  про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ у м. Миколаєві  по  профілактиці виробничого травматизму та забезпеченню соціальних гарантій працюючих  в І півріччі 2016 році та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.    

Підвела підсумки семінару заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є.

На семінарі були присутні 24 представники  підприємств, установ та організацій м. Миколаєва.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація