Орігамі

Діти з обмеженими можливостями здоров’я в силу своїх особливостей сприймають світ яскравіше, емоційніше, ніж їх здорові однолітки. Через свої роботи вони намагаються спілкуватися з нами, знайти зв'язок з навколишнім світом. Тому у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів велика увага приділяється розвитку творчих здібностей дітей-інвалідів. Крім традиційних форм корекційної роботи у групі соціальної реабілітації проводяться заняття в техніці орігамі.  Під час роботи діти  захоплюються незвичайною дією, коли  паперові квадрати перетворюються в оригінальні фігурки. Шляхом послідовного складання паперу вони отримують модель, яка вражає своєю красою. Цей процес нагадує фокус, маленьку виставу, що завжди викликає радісне здивування. У дітей виникає бажання показати комусь це диво, скласти щось ще. Ось чому після занять у центрі, діти дарують свої вироби батькам.

Спеціалісти центру залучають батьків до конструювання різноманітних паперових фігурок. Завдяки спільній праці у дітей налагоджується спілкування з оточуючими їх людьми, покращується емоційний стан.

Отже, у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводиться всебічна робота з розвитку творчих здібностей дітей-інвалідів.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація