«Відбулося засідання « круглого столу » за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві»

26 липня 2016 в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві.

На засідання були запрошені: заступник  начальника  відділення  ВД ФССНВ  та ПЗ України у м. Миколаїв Куфедчук О.М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ м. Миколаїв Помазанов І.А., заступник начальника відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є.,  головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  Михайленко В.В., Кузьміна Н.Г., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту   населення Миколаївської міської ради  Решетнікова І.Ю.

Зі вступним словом виступила Ніколаєва О.В. - заступник  директора – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання:  стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації  робочих місць зі шкідливими умовами праці  на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.07.2016 року, про роботу відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ у м. Миколаїв по  профілактиці виробничого травматизму та забезпеченню соціальних гарантій працюючих  в І півріччі 2016 році, легалізація заробітної плати та зайнятості найманих працівників в рамках Закону України від 28.12.2014 № 77 – VІІ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод .    

Учасники «круглого столу»  обговорили ситуацію виникнення нещасних випадків та їх профілактику. За оперативними даними  станом на 01.07.2016  року у місті під час виконання трудових обов’язків відбувся 21 нещасний випадок, що на 4 випадки менше в порівняння за аналогічний період 2015 року, з них 1 випадок зі  смертельним наслідком, групових випадків не було.

Підвела  підсумки круглого столу заступник начальника відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація