Аналіз звернень громадян

                                                                                          

ІНФОРМАЦІЯ

                      щодо роботи зі зверненнями громадян у департаменті праці та соціального захисту населення                                             Миколаївської міської ради за 2021 року.

   Станом на 01.01.2022 до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надійшло 1069 звернень громадян.

  У своїх листах громадяни м. Миколаєва звертаються до департаменту з приводу виплати разової  грошової допомоги до 5 травня надання роз’яснень стосовно призначення субсидій, державних соціальних допомог, надання соціальних послуг.

   Всі звернення були ретельно розглянуті та відпрацьовані у встановлений законодавством термін 1069 громадян отримали детальні роз’яснення з приводу порушених у своїх зверненнях питань. 705 питань вирішено позитивний.

   Під час розгляду звернень у підрозділах департаменту особлива увага приділяється зверненням громадян пільгової категорії. За звітний період підрозділами департаменту розглянуто 895 звернень ветеранів та дітей війни, 115 звернень осіб з інвалідністю загального захворювання, 369 пенсіонерів отримали відповіді на питання, які їх турбували.

  Крім цього, протягом 2021 року департаментом та його структурними підрозділами відпрацьовано:

-  699 звернень громадян на Урядові «Гарячі лінії» та на «Гарячі лінії» облдержадміністрації;

-  77 електронних звернень;

-  99 запитів на публічну інформацію від фізичних осіб, які надійшли для відпрацювання до департаменту.

Також, у зв’язку із значним погіршанням матеріального стану, громадяни міста до голови комісії по розгляду заяв громадян С.ВАСИЛЕНКА  звертаються із заявою про надання їм матеріальної допомоги у зв’язку з проходженням лікування, проведенням операцій.

 За звітний період всього було розглянуто 2474 заяви про надання матеріальної допомоги, 2082 громадянам виділена матеріальна допомога.

   Питання роботи зі зверненнями громадян постійно знаходяться під контролем керівництва департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація