Літнє оздоровлення в «Цвєтікє-Сєміцвєтікє»

Всі полюбляють літню пору, а особливо діти. Влітку люди відпочивають, їздять у подорожі до моря. Діти люблять купатися на морі, загорати, гратися на свіжому повітрі. Але не всі можуть собі дозволити такий відпочинок. Тому для дітей-інвалідів, які відвідують міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» влітку створюються всі необхідні умови для оздоровлення.

Перш за все – загартування повітрям. Це найбільш безпечний засіб укріплення здоров’я. Діти-інваліди Центру на свіжому повітрі граються в м’яча, катаються на гірці, гойдалці, батуті, ходять босоніж по пісочку. Тут також проходить і загартування сонцем до 15 хв., дотримуючись всіх заходів безпеки від теплового і сонячного удару. Після прийняття сонячних ван, проводяться водні процедури, які активізують діяльність серцево-судинної і дихальної систем та сприяють стабілізації психічних процесів. Для цього дітям обливають ніжки контрастною водою і проводять обтирання. Щоденні обтирання підвищують імунітет, сприяють виробленню стійкості організму до простудних захворювань.

Дітям оздоровчі процедури дуже подобаються. Вони із задоволенням приймають у цьому участь, що забезпечує їм гарний настрій на довгий час.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація