Навчаємося користуватися Інтернет - послугами

8 червня 2016 року для відвідувачів відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради працівники бібліотеки-філії для дорослих № 18   провели  навчання з оволодіння навичками користування сервісами електронного урядування «Будь сучасним – користуйся Інтернет-послугами».

Березнюк Тетяна Анатоліївна провела навчання. Використовуючи ці знання громадяни зможуть через  Інтернет звернутись до мера та губернатора для вирішення нагальних питань через сервіси електронних петицій, отримати електронні послуги, отримати правову онлайн-допомогу для демобілізованих учасників АТО, дізнатись на якому сайті знайти перелік препаратів, що держава закуповує для онкохворих за рахунок бюджету та багато іншої корисної інформації. Присутні не лише слухали та нотували почуту та побачену інформацію, але мали змогу особисто засвоїти набуті знання. Такі навчання будуть проводитись і в подальшому.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення соціально-побутової адаптації дізнаються щось нове, отримують нові  знання, відповіді на питання які їх хвилюють.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам бібліотеки-філії для дорослих № 18   за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу  і запрошує  мешканців району до участі в таких заходах.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація