Ювілейний випуск «Університету третього віку» в Інгульському районі

П’ять років поспіль для активних літніх студентів  відчиняє свої двері «Університет третього віку», який працює при відділенні соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. І ось відбувся ювілейний випуск слухачів «Університету третього віку».  

З дня відкриття ця послуга постійно розвивається і затребувана серед літніх людей. Сьогодні функціонує 11 факультетів і до вже існуючих у 2015 році додалися факультети «Декоративно-прикладного мистецтва» та « Літературно-художній». З великим задоволенням слухачі відвідують всі факультети, але більшу перевагу надають факультетам «Здоровий спосіб життя», «Основи комп’ютерної грамотності»,  «Декоративно-прикладного мистецтва», «Літературн-художньому», «Рукоділля» та «Психологія і право». Вироби наших студентів були представлені на виставці робіт.  

Щирі вітання приймали наші випускники від директора Департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М., першого заступника директора міського територіального центру соціального обслуговування Подаєнко Т.І., заступника директора міського територіального центру Інгульського району  Копиченко О.С. Також урочистим концертом студентів-випускників вітали творчі ансамблі Дому творчості дітей та юнацтва Інгульського району і випускники факультету «Літературно-художній».

Відділення соціально-побутової адаптації висловлює слова вдячності творчим колективам та директору Дому творчості дітей та юнацтва Інгульського району Бурдінській О.І., колективу та завідуючій бібліотекою-філією №12  Дюдіній О.Л., завідуючій концертною роботою дитячої музичної школи № 5  Мороховій О.Ю. та Папаянакі А.В.  завідуючій та викладачу школи мистецтв № 2.

Завдяки «Університету третього віку» тисячі молодих душею жителів нашого міста  зрозуміли – життя з виходом на пенсію тільки починається!

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація