«Відбулося засідання « круглого столу » за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві»

27 травня 2016 в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та страхових експертів відділення виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України в м Миколаєві.

На засідання були запрошені: заступник  начальника  відділення  ВД ФССНВ  та ПЗ України у  м. Миколаїв   Куфедчук О.М., страховий експерт управління  ВД ФССНВ у Миколаївській області  Лисицька Л.М., начальник відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є., заступник начальника відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є.,  головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  Михайленко В.В., Кузьміна Н.Г., Бабіна Т.В., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту   населення Миколаївської міської ради  Решетнікова І.Ю.

До розгляду були представлені питання:  стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації  робочих місць зі шкідливими умовами праці  на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.05.2016 року, профілактика виробничого травматизму та соціальний захист потерпілих на виробництві. Дії керівників підприємств, установ та організацій, у разі допущення нещасних випадків на виробництві, зміни до Кодексу Законів  про працю України в частині легалізації зайнятості населення, ведення соціального діалогу на рівні районів та міст області.        

В обговоренні зазначених питань взяли участь заступник  начальника  відділення  ВД ФССНВ  та ПЗ України у  м. Миколаїв   Куфедчук О.М., страховий експерт управління  ВД ФССНВ у Миколаївській області  Лисицька Л.М., начальник відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є., заступник начальника відділу зайнятості, охорони  та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Соловей Л.Є., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту   населення Миколаївської міської ради Решетнікова І.Ю.

Підведення підсумків круглого столу начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Слюсаренко І.Є.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація