Світлішає на світі, коли радіють діти

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це свято запроваджене в листопаді 1949 року рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. З 1998 року свято дитинства відзначають  в Україні. Наша держава гарантує дотримання прав кожної дитини, дбає про своїх маленьких громадян, особливу увагу приділяючи дітям з обмеженими можливостями.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сємицветік» це свято стало традиційним. Цього року педагогічний колектив під керівництвом директора Центру Діліної Г.С. підготував для своїх вихованців чудове свято «Світлішає на світі, коли радіють діти».

Привітати дітей зі святом прийшли гості: Миколаївський міський голова Сєнкевич Олександр Федорович, заступник міського голови Шевченко Євгеній Валерійович, голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Карцев Вячеслав Миколайович, директор департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко Сергій Миколайович; депутати Миколаївської міської ради, благодійники та волонтери, які постійно допомагають Центру.

Розпочав свято заслужений артист України Олександр Сичьов піснею «Україна-мати». Сюрпризом для дітей стала зустріч з Клоунами Кльопою та Кнопою, ролі яких виконували педагогічні працівники Центру. діти з вадами розвитку, докладаючи немало зусиль, весело грались в ігри, співали та танцювали.

Радо вітали своїх товаришів, які цього року підуть до 1 класу. Майбутні першокласники одержали подарунки від директора Центру Діліної Г.С. А в грі «Збери портфель» довели, що готові вже до школи.

Веселі усмішки та радісний сміх – найкраще свідчення дитячої вдячності за чудове свято та турботу про них.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація