Поздоровлення з 100-річним ювілеєм

 24 травня свій 100 літний день народження відзначила Напольнікова Марія Фоківна, що мешкає у Інгульському районі Миколаєва.  З квітами та подарунками до ювілярки приїхали представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Багато теплих слів  іменинниці передали від губернатора області  Вадима Мерікова і мера міста Олександра Сєнкевича. У привітанні однієї з найстаріших мешканок нашого міста прийняли участь благодійники з кафе «Де Густо». Крім того, ї, як і іншим сторічним жителям Миколаєва, цього місяця призначена стипендія у розмірі 500 грн.

Марія Фоківна народилась в багатодітній селянській сім’ї в с.Христофорівка Баштанського району. Пройшла через всі труднощі, які випали на її долю – голод, холод, хвороби, Велику Вітчизняну війну.

Закінчила 7 класів сільської школи. Будучи малою дитиною допомагала батькам. У 1935 році Марія Фоківна переїхала з рідного села до м. Миколаєва, де почала свою трудову діяльність токарем Заводу № 200 – у сучасності завод ім. 61 Комунара. Цього ж року зустріла свого майбутнього чоловіка Юхима Федоровича, з яким прожили майже 50 років, народили та виховали двох синів та доньку.

Сьогодні Марію Фоківну своїм теплом та любов’ю оточують численні родичі: дочка, 3 онуки, 7 правнуків. Марія Фоківна вважає себе щасливою, бо в неї сьогодні є найголовніше – увага, повага та любов близьких.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація