Наші мандрівки

Вже традиційними стають для нас екскурсії до  Національного історико- археологічного заповідника  «Ольвія» та до інших я історичних пам’яток.  Відвідувачі відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради радіють кожній такій поїздці.

Ось і цієї неділі було  організовано таку поїздку до історичної пам’ятки археології «Ольвія». Зранку всі мандрівники зібралися у місці призначення та зручно розмістившись у маршрутці вирушили у дорогу спостерігаючи краєвиди  та пейзажі  Миколаївщини. Послуги екскурсовода люб’язно надала постійна учасниця наших заходів, поетеса, член літературного об’єднання Суханова Р.Ф. В цікавій формі вона розповіла про історію виникнення та розвитку стародавніх поселень Ольвії: хто жив там у ті давні часи, чим займалися і чому прийшов занепад.  Присутні дізналися багато нового та перейнялися відчуттям того далекого минулого, про яке розповіла екскурсовод. Мандрівники насолоджувалися чудовою  природою Ольвії, її чистим повітрям  та  споглядали дивовижний краєвид вздовж річки Південний Буг. Враження від кожної такої поїдки в заповідні місця незабутні.

А нещодавно ми відвідали місто Херсон, де побували у планетарії, що залишився один  на півдні України,  пам’ятні місця Херсонщини та  набережну правого берега Дніпра. Місто вразило своїм природним різноманіттям, чистотою та привітністю.

Ми з вдячністю  згадуємо про наші мандрівки, враження від побаченого та почутого і приємне спілкування у колі друзів, а також дякуємо нашим екскурсоводам за цікаву пізнавальну та змістовну інформацію.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація