Відбувся семінар з актуальних питань у сфері праці та зайнятості, та проходження альтернативної (невійськової) служби.

16.05.2016 о 15.00 у приміщенні управління праці департаменту праці та соціального захисту населення, під головуванням заступника директора-начальника управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся семінар на тему: «Нове в законодавстві». На цьому семінарі розглянуто: виконання вимог нормативно-правових актів з питань зайнятості та проходження альтернативної (невійськової) служби та надано відповідні рекомендації.

У семінарі прийняли участь: заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради – Ніколаєва О.В., начальник відділу зайнятості – Слюсаренко І.Є., головні спеціалісти відділу зайнятості, охорони та умов праці Бабіна Т.В. і Кузьміна Н.Г. та запрошені підприємства, представники військових комісаріатів та інші.  

На семінарі було обговорено питання: аналіз стану проходження альтернативної (невійськової) служби за січень-квітень 2016 року; розгляд проблемних питань, відповідно до Постанови КМУ від 10.11.1999р. № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону» із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ від 13.03.2013 № 180; Про внесення змін до статті 11 ЗУ «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та інше.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація