Зустріч з представниками ПФУ

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної програми для людей похилого віку у відділенні соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради представники  Управління Пенсійного фонду  - головні спеціалісти сектору персоналу та організаційно – інформаційної роботи Ашеткова Тетяна Миколаївна та Величко Світлана Захарівна  провели семінар-лекцію для слухачів «Університету третього віку» за темою  «Питання пенсійного законодавства та Інтернет-ресурси».

В ході зустрічі Тетяна Миколаївна детально розповіла присутнім про зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися з 1 травня, надала роз’яснення щодо прав громадян відносно нарахування та перерахування  пенсій за віком, нагадала  про організацію та графік прийому громадян в управлінні Пенсійного фонду, також дала чіткі відповіді на питання присутніх.  Цікавим моментом зустрічі стало ознайомлення з послугами веб- порталу Пенсійного фонду. Присутні мали змогу зареєструватися в комп’ютерному класі на веб-порталі і отримати вказівки щодо користування сайтом. На сайті, кожний зареєстрований, має змогу отримати виписку з системи персоніфікованого обліку, переглянути та роздрукувати виписку з пенсійної справи,  а також здійснити попереднє замовлення необхідних паперових документів.

Також, в  Інгульському районі при управлінні Пенсійного фонду відкривають «Школу майбутнього пенсіонера». Школа працює щомісячно в кожну четверту п’ятницю місяця о 10.00 год. у приміщенні актової зали управління за адресою: пр. Жовтневий 55-Е, 9 поверх, каб. 908.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація