Українському роду - нема переводу

15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім’ї. Для кожної людини родина – це місце, куди ведуть всі життєві дороги. Саме в колі найближчих людей ми  знаходимо опору і підтримку, дякуємо батькам за подароване життя і намагаємося побудувати свою власну сім’ю. Відзначаючи цей день, кожна людина намагається задуматися, що може зробити, щоб поліпшити сімейне благополуччя.

Серед  державних свят України День матері та Родини заслуговує на особливу увагу. Це – наша національна традиція, історія, зв'язок із міжнародною спільнотою й відчуття нашого народу її частиною; це – буденність і святковість родинного побуту; це – молитва до Пресвятої Богородиці за долю дитини, народу та держави.

13.05.2016 р. об 11-00 год. у приміщенні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  було організовано та проведено святкову програму присвячену Дню матері та родини. Святкову програму розпочали «Віденським вальсом» Тетяна Клименко та викладач, тренер Миколаївського регіонального центру фізичної культури та спорту «Інваспорт» Зінченко Ю.І. У програмі  прозвучали українські народні пісні: «Пісня про рушник», «Журавка», «Зозуля», «Мама», «Мама, мамочка» та інші піснІ у виконанні: Л.Артеменко, Г.Шаховал, І.Попової, Т.Кисличної, І.Гринька, Л.Сичової, Т.Сокол, С.Тимонової, Т.Новікової, Н.Чабанової, В.Загребаєвої. У виконанні тріо «Народні музики» прозвучали українські народні мелодіі, які виконали: В.Телеганенко, С.Денькович, Р.Семакова. Жодне наше свято не проходить без  віршів, які складають наші поети, на цей раз О.Білошапкіна, Р.Суханової, Г.Шаховал, В.Рожкіної читали вірші, присвячені матері та родині.

Також була організована виставка творчих робіт майстринь нашого району: Ганни Шаховал, Зінаїди Купрієвич, Людмили Воронкової, Зінаїди Рахуби, Тетяни Прокопенко, Галини Герасимової. Свято пройшло в теплій та задушевній атмосфері.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація