Йде травень крізь хвилини, дні і роки

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День  Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. До визначних днів в історії України підопічні відділення соціально-побутової адаптації Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради готувалися заздалегідь. На факультеті «Рукоділля» «Університету третього віку» для учасників Великої Вітчизняної війни та дітей війни шили червоні маки – символ пам’яті та скорботи. З кінця квітня у відділенні проводилась низка заходів, присвячених Дню Перемоги.

Спільно з бібліотекою-філіалом № 3 ЦБС для дорослих проведена тематична бесіда: «Актори фронтовики». Присутні згадали улюблених кіногероїв, переглянули документальний фільм. Підопічні відділення прийняли активну участь у бесіді-обговоренні «Війна у моєму житті». Бажаючи розповідали про героїчні події та життя в окупованому місті тощо. З великою цікавістю присутні віднеслись до розповіді учасника бойових дій Лебедєва Анатолія Павловича, який будучі сиротою у 15 років в 1943 році опинився на фронті.

Силами слухачів та працівників відділення проведена літературно-музична композиція  «А слава незгасима, а пам’ять нетлінна». На заході лунали пісні воєнних років та вірші поетів фронтовиків. Наприкінці зустрічі всім присутнім подарували червоні маки. Шановні ветерани! Вітаємо Вас зі святом. Прийміть наші щирі побажання: здоров’я, миру та довгих років життя.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація