Свято, що гуртує покоління

Наче птахи летять невблаганно літа,
  Залишають свій стрій дорогі ветерани.
У минуле пішла найстрашніша війна,
Та про неї постійно нагадують рани.. 


Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам, ветерани, ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.

05.05.2016 року у приміщенні відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму, присвячену 71–й річниці Перемоги. На свято завітали учасники бойових дій та учасники війни, ветерани праці та пенсіонери.  Зі словами привітання перед учасниками заходу виступили заступник голови ветеранської організації Корабельного району Г.М.Іванченко, інвалід Великої Вітчизняної війни  А.П. Поннац, яка прочитала вірші для  учасників заходу, ветеран війни О.К. Білошапкін із власними віршами, заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов. У святковій програмі взяв участь інвалід Великої Вітчизняної війни  В.І.Телеганенко, який на гармошці виконав пісню «Їхав я із Берліну».  А також у святковій програмі взяли участь: Г. Шаховал, В.Матвєєв, Л.Сичова,  Л.Артеменко, М.Черторигіна, Р.Сємакова,  П.Швець, Т.Кислична, Т. Новикова. Ведучою програми була  Т.Сокол  та музичний супровід   С.Тимонової. У програмі  цього колективу  були виконані фронтові пісні: «Журавли»,  «Седина», «Ветерани»,  «Смуглянка», «Синий платочек», «Катюша» та інші пісні.  Читали власні  вірші присвячені Великій Перемозі: В.Рожкіна, Р.Суханова,  Г.Шаховал.  Кожний виступ супроводжувався довгими оплесками слухачів. По закінченню програми ветеранам війни були вручені квіти. Всі присутні отримали велике задоволення від заходу, від зустрічі, від теплого та щирого спілкування.

Шановні ветерани! Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Ми ніколи не забудемо, що на вашу долю випали і найважчі випробування в післявоєнні роки. Своїми руками ви підняли з попелу вщент зруйновані міста і села, фабрики і заводи.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація