Проведено міський семінар з питань охорони та умов праці з керівниками та фахівцями охорони праці підприємств м. Миколаєва до Дня охорони праці.

27 квітня 2016 року фахівцями департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради в  приміщені адміністрації Інгульського району, проведено міський семінар з питань охорони та умов праці з керівниками та фахівцями охорони праці підприємств м. Миколаєва до Дня охорони праці.

На семінар були запрошені: начальник відділу агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери управління Держпраці у Миколаївській області  Мирян В.Ф., начальник відділення ВД ФССНВ та ПЗ у м. Миколаєві  Дмитрієв Д.П.,  начальник відділу – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції ФССНВ та ПЗ України у Миколаївській області Передельський В.М., посадові особи управлінь освіти, охорони здоров’я та культури Миколаївської міської ради.

Зі вступним словом виступила  Ніколаєва Олена Вікторівна – заступник директора департаменту – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

До розгляду були представлені питання:  стан виробничого травматизму за І квартал 2016 року та підготовку до проведення Дня охорони праці на підприємствах міста Миколаєва;  стресові ситуації на робочих місцях, які можуть спричинити нещасні випадки на виробництві; про роботу обласного та міського Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань з питань профілактики виробничого травматизму; стан проведення атестації робочих місць працівників зайнятих на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці та відповідність умов колективного договору до вимог чинного законодавства, генеральних та галузевих угод.

Учасники семінару обговорили проблеми психологічного клімату у трудових колективах та проведення з 22 по 28 квітня цього року «Тижня охорони праці» на кожному підприємстві міста, установи та організації, у тому числі на об’єктах малого і середнього бізнесу.

У рамках «Тижня охорони праці» на підприємствах міста проведені семінари, огляди – конкурси, круглі столи, на яких обговорювали  причини виникнення нещасних випадків у І кварталі 2016 року та їх профілактику в подальшому.     

Протягом І кварталу 2016  року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 9  нещасних випадків, що на 2 випадки більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого  року (7 випадків). Групових випадків та зі смертельним наслідком не було.

Підвела підсумки семінару Ніколаєва О.В. – заступник директора департаменту – начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

На семінарі були присутні 63 представники  підприємств, установ та організацій м. Миколаєва.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація