Жива легенда

У відділеннях Заводського району міського територіального центру  соціального обслуговування департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради перебуває на обслуговуванні легендарна людина, жінка з великої літери, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, Іншина Серафіма Петрівна, яка народилася 1 травня 1922р.  Серафіма Петрівна є прикладом для молодого покоління.

З початком Великої Вітчизняної війни була мобілізована в шпиталь. Всю війну Серафіма Петрівна надавала допомогу пораненим бійцям. День Перемоги зустріла в Будапешті. Демобілізувалась у 1960 році у званні капітана.

За свій героїзм Серафіма Петрівна була нагороджена орденами «Красной Звезды», «Отечественной войны», медалями за «Бойові заслуги», «За взяття Будапешту». В мирний час, до 62 років, працювала медсестрою у хірургічному відділенні  дитячої лікарні. У 1978 році вона стала однією з активних учасниць хорового колективу ветеранів війни та праці, який і сьогодні виступає на сцені Обласного палацу культури. Нажаль, за станом здоров’я, вона не може зараз відвідувати міські заходи, концерти рідного хору, а також потребує  допомоги по господарству. Працівники міського територіального центру надають підопічній низку соціальних послуг для поліпшення її життєдіяльності. Напередодні травневих свят бажаємо Серафими Петрівни здоров’я, добробуту та довгих років життя.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація