Немає минулого часу

30 років тому світ сколихнула страшна новина – 26 квітня 1986 року сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія  ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став душевною болю і постійною тривогою мільйонів українців. Від цієї трагічної дати, 26 квітня 1986 року, весь український народ живе «до» і «після» катастрофи на ЧАЕС.

Відділенням соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради спільно із працівниками бібліотеки-філії для дорослих № 18   проведено захід з нагоди цієї дати. Метою заходу було вшанування пам’яті тих, хто ціною свого життя ліквідовував наслідки аварії, споруджував захисний саркофаг та подальше життя.

Працівники бібліотеки представили електронну презентацію, яка розповіла про трагічні події 26 квітня 1986 року, подвиги пожежників, міліції, працівників ЧАЕС, які першими розпочали гасіння наслідків вибуху. По закінченню презентації відвідувачам відділення було запропоновано переглянути відеофільм «Чорнобиль. 30 років потому». Присутні ділилися  власними спогадами про ті трагічні події, згадували  свої перші враження про аварію на ЧАЕС, про своїх знайомих чи рідних, які приймали участь у ліквідації наслідків аварії, про тих, хто проживає на даний час на забрудненій території.

По закінченню зустрічі присутніх запросили ознайомитись з матеріалами  книжкової виставки «Уроки та пам'ять Чорнобиля», яка була організована в актовому залі.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі та працівникам Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва бібліотеки філії № 18  за цікаву та змістовну програму.

Запрошуємо  до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація