Відбулося чергове засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення

22 квітня 2016 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

Зі вступним словом виступив Бондаренко Сергій Миколайович - директор департаменту праці та соціального  захисту населення Миколаївської міської ради -  заступник голови координаційного комітету з безпечної життєдіяльності  населення.

До розгляду було представлено питання стану виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за    І квартал 2016 року.   

Нажаль, рівень травматизму у І кварталі  2016  року зріс. На підприємствах міста  відбулося 9 нещасних випадків, що на 2 випадки більше ніж у минулому році (7 випадків).  Групових випадків та випадків зі смертельним наслідком не було.

Були розглянуті питання про  визначення місць масового відпочинку населення на водних об'єктах м. Миколаєва на літній період 2016 року та заходи щодо запобігання загибелі людей на воді, про підготовку до проведення  Дня охорони праці в Миколаєві.

Також відбулось заслуховування адміністрацій районів міста щодо стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів житлового фонду та попередження загибелі людей на них.

Із зазначених питань виступили: Ніколаєва О.В.  -  заступник директора департаменту - начальник управління праці департаменту праці та соціального  захисту населення  Миколаївської міської ради, Соловей Л.Є.  - заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального  захисту населення  Миколаївської міської ради,  Бойко В.І. – головний спеціаліст відділу  захисту  населення і території управління з питань  надзвичайних ситуацій  та цивільного захисту  населення Миколаївської міської ради, Криворучко А.С. - заступник начальника управління – начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду (контролю)   у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Миколаївській області, Мищишен М.П. - перший заступник голови  адміністрації Заводського району, Шкуренко Г.Ф. - заступник голови  адміністрації Інгульського району,  Гвозденко О.П - перший заступник голови  адміністрації Корабельного району.  

За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація