Зустріч із прекрасним у переддень світлого свята Великодня

Для вирішення проблем людей старшого віку, покращення їх якості  життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції у відділенні  соціально-побутової адаптації Корабельного району працює «Університет третього віку», який відкриває нові горизонти, приносить користь та задоволення. Його слухачі мають можливість почути багато нової та корисної інформації для себе. Крім того для відвідувачів відділення проводяться екскурсії вихідного дня, відвідування районних та міських заходів, а також музеїв міста.

Наші відвідувачі є частими гостями обласного художнього музею ім.В.В.Верещагіна. Тож  і 22.04.2016р. працівниками відділення було організовано та проведено, на запрошення працівників  художнього музею ім.В.В.Верещагіна, відвідування підопічними відділень міського територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради святкової програми до світлого свята Великодня.

Недалеко вже те свято, яке люблять і шанують православні християни усього світу – світло святий день Великодня. Друга назва свята – Пасха, перехід від смерті та тліну до життя й безсмертя. Всі віруючі святкують в цей день воскресіння Христове, який вказав людям шлях спасіння і очищення. Тож свято Великодня дає поштовх природі і людині для оновлення, розкриття буйства природи та почуттів людських, сподівань на добро та надію.

Ведучою цього заходу була викладач училища культури та мистецтв О.М.Петренко, яка і розпочала програму, представила своїх учнів, а далі всіх присутніх зачарувало виконання Великодніх співів. Талановита молодь представила  співочі та музичні твори. Соліст Є.Ластів виконував українські народні пісні, вокалісти Д.Пермякова та А.Яремчук задушевно виконали улюблену пісню поколінь «Мамина вишня», піаністки Ю.Квасельчук та М.Ческадова майстерно виконали музичні твори на фортепіано, диригували під час виконання співу учнів хору М.Тур та У.Людова.

Приємно відчувати гордість за те, що в нас підростає талановите юне покоління, яке знає та виконує духовну музику. Вони подарували присутнім справжнє свято, глядачі отримали естетичну насолоду і вдячно аплодували виконавцям. Висловлюємо вдячність працівникам музею за такі музичні зустрічі, за організацію і проведення заходів та програм, за вашу працю та можливість почути  юні таланти  нашого південного краю.

Запрошуємо  до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація