МАЛЮЄМО НА ПІСКУ

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів вчителі-реабілітологи та спеціалісти приділяють велику увагу сенсорному розвитку дитини. Арт-терапія – є одним із методів цього розвитку. Адже для дітей з обмеженими можливостями здоров’я вона і сприяє сенсорному розвитку, формує мотиваційно-потребуючу сторону їх продуктивної діяльності, дрібних рухів рук, розвитку мимовільної уваги, мови, комунікації.

Одним з елементів сенсорних ігор – є ігри з піском, які сприяють збагаченню емоційного досвіду дитини та профілактики і корекції її психічного стану. Ці ігри діти дуже полюбляють, так як вони не бояться помилятися, бо це не папір, легко все можна виправити, якщо допустили помилку. У дітей пробуджується інтерес до гри, спільної діяльності, розвивається увага, пам’ять та тактильні відчуття.

Сьогодні малюки грали в гру «Чутливі долоньки», малювали весняні пейзажі, що сприяло зняттю емоційної напруги та тривожності. Після гри з піском, діти сміливо сіли за роботу з фарбам і продовжили розвивати свої творчі здібності та сенсорні відчуття.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація