Аншлаг, аншлаг, аншлаг…

Кожна людина прагне втілити всі свої заповітні мрії в реальність життя. І справжнє  свято для  людей відбувається тоді, коли хтось може подарувати приємні емоції і враження через творчість.

Справжнє свято музики відбулося у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Організували і провели цей захід небайдужі люди, закохані в музику, в творчість, в життя. Відбулося справжнє святкове дійство, бо Господь нагородив талантом і музичністю активного учасника наших зустрічей, слухача  факультету«Музичний» «Університету третього  віку» талановиту людину, нашого земляка, майстра гри на баяні – Віталія Матвєєва.

Святкова прикрашена сцена, фотографії зі свят, повна  актова зала шанувальників з весняними квітами зустрічали Віталія Матвєєва.

Створила чудовий сценарій та вела творчу зустріч активна учасниця наших програм, актриса за покликанням, чарівна, талановита жінка - Лариса Іванченко. Втілити в життя творчій задум Віталія Матвєєва допомагала його дружина, яка була присутня на концерті, брат Павло Олещенко, що приймав участь у програмі і виконував пісні та частушки, працівники відділення соціально-побутової адаптації та всі небайдужі люди, які закохані у творчість Віталія Матвєєва. У програмі приймали участь учасник багатьох заходів, талановитий гуморист та артист Іван Каламурза,  фахівець із соціальної роботи  відділення соціально-побутової адаптації. Тетяна Сокол.
В ході зустрічі було виконано 16 музичних творів, серед них: вальси «Під небом Парижу», «Світло і тіні», «Мюзет»; «Чардаш», «Кумпарсіта», «Лібертанго». Всі присутні  отримали естетичну насолоду і приємні враження  від музичного наповнення програми та цікавого пізнавального матеріалу, який перед початком кожного виступу музиканта надавала ведуча Лариса Іванченко.

Ця зустріч з прекрасним має дійсно оздоровчий та лікувальний ефект, бо професійно виконані справжнім майстром музичні твори вносять насиченість та гармонію в життя, роблять нашу буденність сповненою світла, добра, відновлюють та надають натхнення і сил до життя, до нових творчих  звершень.

Всі присутні дарували виконавцю квіти, оплески, в залі був справжній аншлаг..

По закінченню програми заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов  від імені директора міського територіального центру Л.І.Самерханової вручив В.Матвєєву грамоту та квіти, фото всіх зустрічей, на які раніше запрошували музиканта, подякував за творчий внесок у життя відділення Корабельного району. Також виступила заступник ради ветеранів Корабельного району Г.М.Іванченко з вдячністю за отримане задоволення та з побажаннями  добра, миру, злагоди. Дякували виконавцю за творчу зустріч всі присутні в залі.

Бажаємо Віталію Афанасійовичу здоров’я, творчих успіхів, сімейного благополуччя, чекаємо на нові  програми з його участю.

Запрошуємо до співпраці всіх талановитих громадян нашого району. Приходьте до нас, наповняйте своє творче життя новими приємними  зустрічами та враженнями.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація