Чим зайняти себе на пенсії?

«Я, може, тільки жити
 починаю - на пенсію виходжу »
                       листоноша Пєчкін


Пенсія! Чим зайняти себе на пенсії? Чи часто Ви задаєтесь таким питанням. Давайте поміркуємо разом! Напевно, кожен з нас протягом життя не раз мріяв, щось зробити. Хотів зайнятися вирощуванням троянд або полуниці. Завести кота або собаку. Мріяв кудись поїхати, зустрітися з друзями, почати в'язати, шити, та хіба мало занять, на які постійно не вистачало часу. Ось вийду на пенсію, часу буде багато, і все зроблю, про що мріяв. Знайте - пенсія це не вирок! Багато в чому наступ пенсії це благо. У людини вільної від роботи відкриваються нові можливості.  Так і у студентів, які відвідують «Університет третього віку» на базі відділення соціально-побутової адаптації Інгульського (Ленінського) району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  є багато можливостей дізнаватися щось нове та цікаве. На факультеті «Декоративно - прикладного мистецтва»  студенти «третього віку» мають можливість зайнятися справами до душі. Заняття на факультеті проводить викладач школи мистецтв -  Гончарук Ольга Василівна. Кожне заняття  - це дивовижний майстер – клас того чи іншого виду мистецтва. На попередніх заняттях студенти вчилися техніці розпису дерев’яних предметів масляними фарбами, за допомогою перманентних маркерів розписувати звичайні пластикові пляшки, виготовляти різного роду листівки та ще багато цікавого.

Основною темою зустрічі в цей раз стала підготовка до свята Пасхи. Під чутким керівництвом Ольги Василівни студенти вчилися, як за допомогою воску та фарб зробити крапанку, освоювали техніку роботи з писачком та крок за кроком наближувались до мети. В ході роботи Ольга Василівна наголошувала, що зараз велику ціну мають речі, зроблені власноруч. В них тепло рук, частинка душі творця. Це дуже цінується. Саме ручна робота кропітка, найскладніша, зроблена з душею може принести в будь-який будинок радість і благополуччя. Погана людина, зла, не зможе створювати такі речі, у неї просто не вистачить доброти і терпіння. Кожне заняття Ольги Василівни – це маленька історія з її життя та історія кожного виду мистецтва, яким вона оволодіває та вдосконалює до сих пір.

Шановні гості сайту!

Якщо Ви не знаєте чим зайнятися на пенсії  і у Вас є вільний час - ми запрошуємо Вас стати учасником таких майстер-класів у нашому відділенні, яке розташоване за адресою: вул. 12 Поздовжня 50-А, тел. 23-90-58; 23-71-45.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація