Космонавтика – історія та сьогодення

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації (ФАЇ) 12 квітня відзначається як «Всесвітній день авіації та космонавтики».
В Україні цей День має назву «День працівників ракетно-космічної галузі України» і закріплений Указом Президента України від 13 березня 1997 року № 230/97, його святкування відповідно проводиться щорічно 12 квітня.

З нагоди відзначення цієї знаменної дати та 55-річчя з дня польоту космонавта Юрія Гагаріна  навколо орбіти Землі, у відділенні соціально- побутової адаптації Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради проведена зустріч з полковником ракетних військ стратегічного призначення, членом обласної ради ветеранів Тимощенко Володимиром Анатолійовичем, який розповів про історію космосу та розвиток космонавтики сьогодні. У слухачів заходу було багато запитань, на які лектор надав змістовні та аргументовані відповіді.

Враховуючи ризики, фізичні та інтелектуальні навантаження, гігантську працю і безпрецедентну самовідданість всіх, хто створює для нашого людства цю сміливу можливість, хотілося б побажати в цей День всім нам спокою і впевненості. Досягнувши космосу ми лише зробили ще один крок в майбутнє, а скільки їх буде ще? Це зроблять наші нащадки.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація