Слухачі «Університету третього віку» освоюють Інтернет

Студенти «Університету третього віку», які відвідують відділення соціально-побутової адаптації  Інгульського (Ленінського) району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради неодноразово виявляли бажання навчитися навичкам роботи на комп'ютері та освоїти ази інформаційно-комп'ютерних технологій, а також вільно оволодіти Інтернетом. І цей навчальний рік не став виключенням.

В  рамках факультету «Основи компь’ютерних знань» сформовано навчальні курси, на яких студенти «третього віку» знайомляться з комп'ютером, освоюють правила техніки безпеки роботи, навчаються користуватися текстовими програмами. Завдяки  допомозі компанії «Дикий сад» у відділенні функціонує безкоштовна Вай-Фай мережа Інтернету і студенти з великим нетерпінням чекають занять з виходу в Інтернет для знайомства з пошуковими системами, соціальними мережами та порталом державних послуг. Заняття побудовані таким чином, що всі отримані знання слухачі відразу закріплюють на практиці. З початку року навчання вже пройшли 15 осіб, а зараз навчання проходять 20 осіб. В залежності від навичок користування комп'ютером сформовано 4 групи. Випускники факультету з нетерпінням очікують на свої сертифікати, які підтвердять опанування ними сучасних навичок.

Запрошуємо всіх бажаючих пенсіонерів на наступний курс занять. Запис проводиться за адресою : вул. 12 Поздовжня 50-А, тел. 23-90-58; 23-71-45.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація