«Що таке добре і що таке погано»

Найвищим духовним надбанням суспільства є формування у громадян морально-етичних цінностей: доброти, чемності, чесності, порядності, людяності, скромності, працьовитості, відповідальності, дисциплінованості, толерантності.

Педагог В. Сухомлинський бачив таке суспільство дивовижним казковим садом і переконував: «Жити серед людей – це однаково, що ходити в казковому саду, де навколо тебе ніжні пелюстки квітів, на яких тремтять краплинки роси, - треба так доторкатися до квіток, щоб не впала на землю жодна крапля».

Педагогічний колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сємицветік» під керівництвом  Діліної Гани Степанівни, вважає одним з першочергових завдань реабілітаційної роботи з особливими дітьми – включення їх в соціальне середовище. А для того щоб д діти-інваліди були  прийнятими, необхідно навчити їх правилам поведінки в суспільстві.

Цього тижня у Центрі пройшли заняття по темі «Що таке добре і що таке погано», на яких особливі дітки вчилися правильно вести себе в колективі, під час гри, адекватно реагувати на пропозиції, правильно виражати свої почуття та емоції, обговорювали проблемні ситуації та приймали рішення по їх розв’язанню.

Діти відчувають, що їх люблять такими, які вони є і намагаються стати кращими, бути вартими людської уваги й поваги.Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація