«1 квітня - брехня всесвітня»

Добрим жартом, милим жартом
Починайте, друзі,  день!


Перше квітня - своєрідна весела "аномальна зона" на календарі, коли похмуру логіку буднів можна порушити пустощами і при цьому не славитися диваком.

За традицією, в цей день прийнято жартувати над друзями, членами сім'ї, колегами і оточуючими. Ці жарти зазвичай спрацьовують, якщо людина забула, який сьогодні день. Не виключенням стали і підопічні відділення соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

1квітня у відділенні відбулася святкова гуморина з тематичною назвою «1 квітня - брехня всесвітня». Дія свята відбувалася на імпровізованому вокзалі, і кожен з присутніх  відчув «життя» вокзалу на собі.  Гості свята мали змогу побачити яскраві театральні виступи підопічних, взяті з «життя» вокзалу, прийняти участь у безпрограшній лотереї та отримати цікаві призи від клоуна, почути веселі ворожіння від ворожки та отримати масу задоволення та бадьорості. А згодом, закріпити веселий настрій у «буфеті вокзалу».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація