Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається.

То правду кажуть, що біда
                                                                       Серця веселі покидає.
                                                                       Не вжитись лиху біля сміху.
                                                                       Де сміх – там лихо пропаде.


У всенародно улюблених свят є одна загальна риса – ніхто точно не знає, коли вони виникли та з якого приводу. Та це не робить їх менш привабливими, а навпаки – їх відзначають, люблять вітати один одного. Так і свято 1 квітня – День сміху, розповсюджене в багатьох країнах, а в нас люди  знають, як посміятися та розважитись у цей день.

Організували та провели 01.04.2016р. об 11.00 год. розважальний захід працівники відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з активними учасниками, слухачами  занять «Університету третього  віку». Прикрашений зал, піднесений настрій та веселі усмішки всім присутнім підняли настрій та  наповнили приємними емоціями.

Ведучі Тетяна Сокол та Світлана Тимонова привітали всіх веселими віршами, згадали історію виникнення цього давнього свята та запросили всіх прийняти участь у програмі. Звучали жартівливі українські пісні у виконанні ансамблю «Журавушка», Іван Каламурза підготував цілу підбірку гуморесок Павла Глазового та частушки, Віталій Матвєєв з Павлом  Олещенко майстерно виконали музичні твори на акордеоні, Алла Валєєва провела конкурси з учасниками гуморини: танцювальний та пісенний. З гуморесками та жартами виступили Міла Черторигіна, Ліна Сичова,  Валентина Сидорова, Клавдія Норенко. Власні гуморески прочитали Білошапкін Олександр та Шаперенкова Ніна. Закінчили гумористичну програму піснею «Ой під вишнею», дует – Тетяна Сокол та Іван Каламурза.

Захід завершився фотографуванням  на згадку та приємним спілкуванням  за запашним трав’яним чаєм з солодощами.
Запрошуємо вас, шановні громадяни, до нас на зустрічі. Приємне спілкування та лікувальні трав’яні чаї піднімуть вам настрій та покращать самопочуття.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація