Для подальшої взаємодії

 

У березні   2016 року в м. Київ, в приміщенні Мінсоцполітики спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України»проводилась нарада Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Міністерства соціальної політики України. Тема наради: Обговорення попередніх результатів проходження апробації Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання (наказ Мінсоцполітики від 05.01.2016р №2).

Участь в нараді прийняли керівники Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики, керівники та спеціалісти структурних підрозділів соціального захисту населення Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської обласних державних адміністрацій та Луганської військово-цивільної адміністрації, які були визначені наказом Мінсоцполітики від 05.01.2016р № 2 для проведення апробації Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання. Від Миколаєва у нараді прийняв участь представник центру реінтеграції бездомних громадян  Черемшинський С.В.

В ході наради були заслухані попередні звіти про хід апробації Державного стандарту. Кожний учасник наради доповів про проблеми та здобутки за результатами застосування проекту Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання у своїй роботі. Проведено обговорення кожного розділу проекту Держстандарту, додатків та визначень. За результатами наради розробникам Держстандарту – спеціалістам  Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Міністерства соціальної політики України були сформульовані зауваження та пропозиції щодо удосконалення тексту стандарту та випрацювані методи та засоби застосування окремих його норм.

У промові з приводу підведення підсумків проведеної  наради, начальник відділу – заступник начальника Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики Фартушна О.В. подякувала учасників та наголосила, що робота була інтенсивна, плідна, позитивно відзначиться на введені Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання у дію.

Учасники та організатори наради обмінялися контактами для укріплення подальшого взаємодії у ході апробації Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація