Легендарний десант

24 березня Корабельний район м. Миколаєва  відзначив 72 річницю визволення  району  від фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Відділенням соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради спільно із працівниками бібліотеки-філії №18   проведено захід з нагоди цієї дати для відвідувачів відділення. Метою заходу було вшанування пам’яті тих, хто визволяв район та тих 68  десантників, які в далекому  1944 році, ранньою весною, в  холодну, дощову ніч пішли на подвиг. Легендарний десант увійшов в історію нашого міста та країни, як визволитель і є визначним у пам’яті вдячних миколаївців.

Надія Романаускене  розповіла присутнім про те, як було сформовано десантну групу, як готували для неї  фелюги та відправляли десант, ознайомила  присутніх з біографією Костянтина Ольшанського - керівника десанту та провідника - Андрія Андрєєва. А про їх бойових побратимів присутні дізналися з документального відеофільму «Легендарний десант». Тетяна Березнюк  показала на слайдах фотографії всіх десантників та матеріали відеофільму з народного музею Ольшанців. Подвиг воїнів високо відзначено державними нагородами та увійшов в історію країни у назвах вулиць, скверів та населених пунктів.

 

По закінченню зустрічі присутніх запросили ознайомитись з матеріалами книжкової виставки, яка була організована в актовому залі.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі та працівникам Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва бібліотеки філії № 18  за цікаву та змістовну програму.

Відділення  Корабельного району міського територіального запрошує  до активної співпраці мешканців району.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація