Надані роз’яснення

В останній час серед підопічних міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисти населення миколаївської місткої ради, через відсутність детальної інформації, з’явилась стурбованість та упередженість щодо послуг газопостачання, впровадження змін оплати та нарахування тарифів за блакитне паливо в цілому.  

З цього приводу, для зняття соціальної напруги серед підопічних відділення, у приміщенні міського територіального центру Інгульського (Ленінського) району відбулась зустріч  представника ПАТ «Миколаївгаз» з 37 працівниками відділення соціальної допомоги вдома .

У ході бесіди були надані ретельні роз’яснення щодо хвилюючих питань тарифів, оплати природного газу; приділялась увага поясненню формуванню платіжок та актуальних програм безкоштовного встановлення лічильників, тощо.

Для подальшої роботи з підопічними соціальні працівники  відділення отримали  інформаційні листівки із зазначенням основних тез піднятих на зустрічі.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація